Agencja Zatrudnienia WorkProfi poszukuje Pracownika do obsługi klienta w biurze turystycznym.
Praca w Wałbrzychu, bezpośrednie zatrudnienie przez pracodawcę
Praca na pół etatu

Handlowiec w biurze podróży
Świebodzice

Obowiązki
- obsługa klientów w biurze
- dobór odpowiedniej oferty turystycznej
- sprzedaż ofert
- obsługa social mediów

Wymagania
- doświadczenie w obsłudze klienta i/lub w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży turystycznej)
- wykształcenie min. średnie
- umiejętność obsługi komputera
- znajomość Facebooka
- komunikatywność
- zainteresowania związane z turystyką, geografią
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy
- umowę o pracę na ½ etatu, od poniedziałku do piątku, niektóre soboty
- wynagrodzenie: podstawa + prowizja sprzedażowa

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Świebodzice

KBTI Poland