HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego klienta, zakładu fleksograficznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec - opakowania z nadrukiem fleksograficznym
Jawor
2019/Dolnośląskie/Handlowiec

Obowiązki

  • pozyskiwanie nowych klientów na ternie województwa dolnośląskiego
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu produktów ( taśmy samoprzylepne, folie termokurczliwe itp.)
  • monitorowanie sytuacji na rynku
  • współpraca z kierownikiem produkcji, projektantem na etapie wprowadzania nowych produktów na rynek
  • obsługa obecnych klientów firmy, dbałość o utrzymywanie dobrych relacji

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku związanym z pozyskiwaniem klientów opakowań foliowych z nadrukiem fleksograficznym
  • znajomość rynku województwa dolnośląskiego
  • samodzielność w działaniu, samodyscyplina
  • umiejętność nawiązywania nowych kontaktów
  • determinacja w działaniu

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym klientem
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w firmie, która wykonuje nadruki najbardziej nowoczesnymi metodami
  • wsparcie na etapie wdrożenia
  • pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku

Masz doświadczenie w branży fleksograficznej i jesteś zainteresowany pracą na terenie innego województwa? Zadzwoń 535 159 463!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.
Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’
Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

Jawor

HR Partner Monika Pszuk