BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska/Praca zdalna

Grafik (prezentacje) z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

Nowogród

Obowiązki

·      Przygotowanie grafik na kanałach Social Media na podstawie podanych wytycznych,
·      Tworzenie prezentacji w programie Microsoft Power Point,
·      Przygotowywanie prezentacji, storyboardów do animacji,
·      Rysowanie postaci, ilustracji, infografik.

Wymagania

·      Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
·      Minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku,
·      Portfolio z własnymi pracami,
·      Bardzo dobra znajomość Microsoft Power Point,
·      Dobra znajomość Photoshop,
·      Dobra znajomość Adobe Ilustrator,
·      Znajomość obecnych trendów w grafice,
·     Pożądana znajomość Adobe After Effect,
·     Wyczucie, estetyka,
·     Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie,
·      Gotowość do nauki i chęć rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń,
·      Stałe łącze w miejscu zamieszkania,
·      Komputer minimum 4 GB pamięci RAM, Procesor 2 GHz.

Oferujemy

·      Umowę o pracę na 1 miesiąc próbny,
·      Po okresie próbnym umowę na 6 miesięcy,
·      Pracę zdalną z gronem pozytywnych ludzi,
·      Pracę w domu 7h dziennie, w godzinach między 7.00 a 21.00,
·      Pracę dla osoby niepełnosprawnej.

Nasza strona: www.bponetwork.pl

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Nowogród

BPO NETWORK Sp. z o.o.