Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Górnik Ślusarz Spawacz Maszynista wyciągowy pod ziemią

ikona Dodano: wczoraj

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów SA należy do Grupy Kapitałowej JSW i jest wysoko wyspecjalizowaną firmą działającą w branży budownictwa podziemnego w kraju i za granicą. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku budownictwa górniczego oraz duże doświadczenie i znaczne osiągnięcia w budownictwie przemysłowym. Działając na rynku od ponad 70 lat wypracowaliśmy własne rozwiązania techniczne i unikalne technologie. Doświadczenie, wykwalifikowany personel, własne biuro projektowe oraz park maszynowy pozwalają na kompleksową realizację nawet najbardziej złożonych zamówień, począwszy od etapu projektowania, aż po budowę kopalni „pod klucz".

Górnik Ślusarz Spawacz Maszynista wyciągowy pod ziemią
Bernburg
Niemcy/1/2022

Obowiązki

Praca pod ziemią na kopalniach  na terenie NIEMIEC.

Praca w systemie zmianowym, udział w procesach technologicznych oraz inne obowiązki z tym związane.

Wymagania

  1. doświadczenie w pracy górniczej
  2. wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe kierunkowe lub równoważny kurs zawodowy
  3. znajomość języka niemieckiego mile widziana
  4. dyspozycyjność 7 dni w tygodniu
  5. umiejętność pracy w zespole
  6. chęć pracy na terenie zakładu górniczego pod ziemią
  7. gotowość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  1. stawkę godzinową określoną netto w Euro wraz z dodatkiem (tzw. część ruchoma) zgodnie z tabelą stawek,
  2. dodatek za każdą dniówkę pracy w charakterze przodowego, maszynisty wyciągowego, lub za prowadzenia busa.
  3. nagrodę roczną z okazji Dnia Górnika ustalaną jako iloczyn ilości miesięcy przepracowanych na kontrakcie i kwoty ustalonej dla określonego stanowiska. Warunki nabywania prawa są podobne jak dla pracowników zatrudnionych w kraju.
  4. nagrodę roczną tzw. „14-tkę” wypłacaną wg podobnych zasad jak w pkt. powyżej (dodatkowy warunek – rentowność oddziału),
  5. urlop dodatkowy na zasadach takich samych jak pracujący w kraju.
Ponadto pracownikom nadal przysługuje:
  1. prawo do nagrody jubileuszowej po powrocie do kraju
  2. prawo do odpraw emerytalnych rentowych oraz pośmiertnych na zasadach analogicznych jak pracownicy krajowi, wg zasad określonych w Porozumieniu w sprawie zasad wypłacania nagród jubileuszowych (…) z dnia 30.12.2010 r. 12.2010 r.
  3. prawo do korzystania z Zakładowego Funduszu świadczeń Socjalnych na zasadach analogicznych jak pracownicy zatrudnieni w kraju.
  4. Inne składniki wynagrodzenia (np. stawka, dodatek ruchomy, zapewnienie dojazdu, warunki zakwaterowania, ubezpieczenia itp.) określa umowa o pracę lub powszechne przepisy prawa pracy (wynagrodzenie za godziny pracy w nocy, czy też w godzinach nadliczbowych).

Osoba do kontaktu:
Daniel Wowra  tel. 604 539 240

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019 poz.1781).

ikonaBernburg
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.