CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Zakupów lub Logistyki.

German speakers for Customer Support roles

Warszawa

Obowiązki:

• Stały kontakt z klientem biznesowym trzema kanałami komunikacji (czat, telefon, mail),
• Merytoryczna pomoc klientowi dotycząca pojawiających się problemów,
• Wsparcie administracyjne (tworzenie raportów oraz zestawień),
• Wprowadzanie, korekta oraz drobne tłumaczenia dokumentów w języku obcym.

Wymagania:

• Doskonała znajomość języka niemieckiego,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1),
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Komunikatywność,
• Wykształcenie wyższe
• Otwartość na pracę w systemie zmianowym.

Nasz klient oferuje:

• Pełny pakiet szkoleń wdrożeniowych,
• Konkurencyjny pakiet benefitów,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Klarowną ścieżkę rozwoju.

Martyna

Dziwię się osobom, które nie rozumieją, że CEE Experts to firma poszukująca głównie pracowników dla innych firm...

Natalia

Dziękuje za odpowiedź @Juuuuiorek, pozostaje zapytać w takim razie, czy jest w CEE Experts perspektywa awansu? Na początku można znieść brak benefitów ale w późniejszym okresie pracownik bardziej zaczyna na nie liczyć. Jeśli możesz daj znać jeszcze w tej kwestii znać innym.

Natalia

To rzeczywiście ciekawe @Juuuniorek odnośnie kreowania wizerunku, na pewno mało firm stosuje takie techniki. Czy na rozmowie poznałeś jakie CEE Experts oferuje warunki pracy? Może dla Ciebie nie były one interesujące, ale na pewno inni chcieliby je poznać.