Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Full Stack Web Developer

ikona Szczecin
ikona Dodano:19.01.2023
ikona Kontrakt B2B
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ikona 7000 - 9500 zł / miesiąc

Platforma iGabinet - to nowoczesna firma świadcząca usługę specjalistycznego oprogramowania do obsługi gabinetów medycznych, kosmetycznych, fryzjerskich i innych placówek usługowych, działająca na rynku od 20 lat .
Jesteśmy pionierem rozwiązań do internetowej rejestracji pacjentów i kompleksowej obsługi informatycznej gabinetów lekarskich. Wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym świadczymy usługę oprogramowania dla bardzo prestiżowej, ale także bardzo wymagającej grupy klientów. Naszym celem jest dalsze wyznaczanie standardów w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej podmiotów medycznych oraz ich sieci dowolnej wielkości.
Szukamy osoby silnie zmotywowanej do aktywnego rozwoju naszych aplikacji w ramach dynamicznego zespołu programistów oraz osób świadczących pomoc techniczną. Jeżeli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania i lubisz aktywną pracę z ludźmi w miłej atmosferze i młodym zespole korzystającym na co dzień z metodologii SCRUM, skontaktuj się z nami - być może czekamy właśnie na Ciebie!

Full Stack Web Developer
Szczecin

Obowiązki

  • Integracje z API zewnętrznych dostawców,
  • Tworzenie architektury, nowych funkcjonalności i rozwój istniejących rozwiązań,
  • Proponowanie rozwiązań technologicznych dostosowanych do bieżących wymogów oraz propozycji otrzymywanych od klientów,
  • Inspekcja kodu (code review) innych programistów,
  • Bieżącą współpracę z zespołem w utrzymywaniu i rozwijaniu produktów,
  • Pełnienie roli Developera w SCRUM.

Wymagania

  • Minimalnie 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra znajomość:
    • Metodologii Git/Git Flow,
    • Zagadnień związanych z bezpieczeństwem i wydajnością aplikacji internetowych,
    • Technologii webowych oraz frameworków: PHP, Javascript, React, NodeJS,
    • Zagadnień związanych z HTML5, CSS3, SASS, webpack, Yarn, Composer,
    • Baz danych SQL i umiejętność ich optymalizacji.

Oferujemy

  • Karta MultiSport,
  • Darmowa kawa, herbata,
  • Klimatyzowane biuro,
  • Motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa i premia uznaniowa),
  • Doskonałą lokalizacje w ścisłym centrum miasta (naprzeciwko Galerii Kaskada),
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • Wewnętrzne szkolenie i wdrożenia w zakresie realizowanych procedur,

Mile widziane

  • Doświadczenie w integracjach z API (SOAP, REST),
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych,
  • Znajomość serwerów www apache/nginx oraz systemu linux.
Chcesz pracować z Kolegą? Nic straconego, zapraszamy również duety, małe grupy, które szukają zatrudnienia wspólnie!

ikonaSzczecin