Frontend Software Developer
Rzeszów
FD/E/19

Obowiązki
·        Udział w długofalowych międzynarodowych projektach  ECMS wspierających działalność  firmy w branży lotniczej.
·        Odpowiedzialność za projektowanie, rozwój, testowanie i utrzymanie  ECMS
·        Współpraca  w zespole developerów nad m.in. strategią rozwoju produktu, standardów itp.
·        Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania
·        Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Informatyka, Automatyka, Mechanika I Budowa Maszyn lub pokrewnym.
·        Bardzo dobra znajomość  Angular 2, HTML5, CSS, TypeCript, JQuery, REST Services (JSON).
·        Dobra znajomość NPM, WebPack, Eclipse, Windows Command Line, Webstorm.
·        Znajomość metodykę programowania zwinnego Agile.
·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poziom B2.
·        Znajomość języka Java będzie dodatkowym atutem.
·        Umiejętność szybkiego uczenia się, wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz zaangażowanie.

Oferujemy
·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w innowacyjnej firmie w branży lotniczej.
·        Komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę

·        Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: wsparcie finansowe nauki na studiach oraz nauki języków obcych, dofinansowanie do obiadów, pakiet medyczny oraz wiele innych.

Zapraszam do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV - zapoznamy się z każdym z nich, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.”

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Rzeszów

Axamo Sp. z o.o.