Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Frezer- mechanik

Dodano: 30.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4500 - 5000 zł / miesiąc
Rekrutacja zdalna

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników z potencjałem, którzy pragną związać się z firmą na wiele lat; osób które swoją postawą potwierdzają cenione przez nas wartości.

Frezer- mechanik
Dębica

Obowiązki

  • Obróbka elementów maszyn i urządzeń
  • Drobne prace monterskie
  • Obsługa frezarki

Wymagania

  • Wykształcenie średnie- zawodowe
  • ok. 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność obsługi frezarki/ tokarki
  • Umiejętność czytania i przetwarzania rysunku technicznego

Oferujemy

  • Komfortowe środowisko i koleżeńska atmosferę w pracy
  • Sprawiedliwe traktowanie
  • Przejrzystość wartości i standardów przyjętych w firmie
  • Szkolenia i rozwój
  • Pomoc i wsparcie przełożonych oraz współpracowników
  • Realizację zadań zgodnych z posiadanymi kompetencjami i predyspozycjami
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Praca świadczona będzie w Górze Motycznej 94a (koło Dębicy)

Dębica
AUTOPROCES