Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału

ikona Dodano: 22.06.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona 10000 - 100000 zł / miesiąc
ikona Rekrutacja zdalna

Park Home to firma która jak żadna inna jest świadoma że tylko pełne zaangażowanie, ciężka praca ale i ogromna satysfakcja zawodowa - to fundamenty sukcesu każdego biznesu. Tak - to biznes tylko dla najambitniejszych! Pasja i zamiłowanie do nieruchomości każdego z naszych Pracowników jest kluczowym elementem, który wyróżnia nasz biznes na tle konkurencji.
Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego projektu franczyzowego. Z dumą prezentujemy propozycję współpracy, która jest wyjątkowa na rynku biur obrotu pośrednictwa nieruchomościowego. Dołożyliśmy wszelkich starań aby projekt był w pełni przemyślany i doprecyzowany pod kątem biznesowym, organizacyjnym oraz finansowym. Najistotniejsze jest to aby przynosił on konkretne korzyści dla Franczyzobiorcy.
Szczególnie zapraszamy do współpracy
- Biura nieruchomości chętne dołączyć do sieci biur lub Agentów nieruchomości chcących iść "na swoje"
- Ekspertów finansowych oraz Brokerów ubezpieczeniowych chcących poszerzyć swoją ofertę o nowy segment rynku

Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału
Wrocław

Obowiązki

·        prowadzenie biura nieruchomości zgodnie z standardami firmy
·        dbanie o pozytywny wizerunek firmy
·        obsługa Klientów na najwyższym poziomie
·        osobiste zaangażowanie w prowadzenie biura

Wymagania

·        wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
·        doświadczenie w sprzedaży
·        nastawienie na osiągniecie sukcesu
·        gotowość do otwarcia własnej dz. gospodarczej
·        lokalizacja oddziału w mieście pow. 20tys. ludności
·        zabezpieczenie finansowe w początkowej fazie biznesu
·        wykończenie oddziału zgodnie z wizerunkiem firmy
·        posiadanie wiedzy o lokalnym rynku nieruchomości

Oferujemy

·        Możliwość prowadzenia własnego biura pod marką Park Home, która daje prestiż i zaufanie klientów
·        Dostęp do know-how wypracowanego w ciągu 10-letniej działalności na rynku nieruchomości,
·        Sprawdzone standardy i metody gwarantujące sukces
·        Dostęp do druków procedur i umów pośrednictwa
·        Bezpłatne szkolenia dla właścicieli biur i ich pracowników
·        Pomoc w rekrutacji agentów
·        Dostęp do najnowocześniejszego na rynku nieruchomości systemu CRM
·        Możliwość bezpłatnej publikacji ogłoszeń na ogólnopolskiej stronie www.parkhoem.com.pl
·        Promocję ogłoszeń na ogólnopolskich branżowych portalach internetowych
·        Dostęp do bazy ofert i bazy klientów poszukujących
·        Promocję ogłoszeń
·        Dostęp i pomoc w skutecznym wykorzystywaniu mediów społecznościowych
·        Pomoc merytoryczną i prawną przy wykonywaniu czynności pośrednictwa
·        Minimalizację kosztów zakupu materiałów reklamowych (np. banery, teczki, wizytówki, kalendarze, długopisy, itp.)

Klauzula informacyjna więcej
ikonaWrocław
Park Home Sp. z o.o.