Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy rdzeniarza, gisera lub pracownika urzadzen odlewniczych.

Formierz/Giser
Stuttgart

Obowiązki

  •  zalewanie formy ciekłym materiałem (stopem metalu, gipsem, woskiem)

Wymagania

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • min. 2-letnie doświadczenie pracy na tym stanowisku rdzeniarz, formierz, pracownik urządzeń odlewniczych

Oferujemy

  • Stawka początkowa max.13,- €/h
  • dodatkowo dieta 3-5,00 €/h (ok.500 €)
  • Praca od Pon.-Pt./ 40 h tyg.
  • Praca na cały etat
  • Praca 2- 3 zmianowa
  • zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca
  • praca na czas nieokreślony
  • zatrudnienie w niemieckiej Agencji pracy
  • nadgodziny do wypaty
  • 24 dni urlop

Prosze o przesylanie aplikacji na:
+49 3683 4664013
www.praca.click

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Stuttgart

Quickjobs.de