Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Firma w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukuje pracowników na stanowisko Operator maszyn/Brygadzista

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Firma w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukuje pracowników na stanowisko Operator maszyn/Brygadzista

Wiązowna

Obowiązki

  • koordynacja i nadzorowanie prac prowadzonych przez podległych pracowników,
  • zapewnienie płynności procesów - rozwiązywanie problemów występujących podczas produkcji (trudności organizacyjne, techniczne itp.)
  • obsługa wtryskarek,
  • realizacja zleceń wynikających z planów produkcji,
  • nadzór nad pracą maszyn i urządzeń
  • przygotowanie tworzyw do produkcji,
  • odbiór produktu z maszyn,
  • pakowanie zgodnie z kartą wyrobu,
  • weryfikacja jakości produkowanego wyrobu,
  • oznakowanie i raportowanie wytworzonej produkcji,

Wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • dyspozycyjność (praca 3 zmiany)
  • sumienności i punktualności,
  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy przy wtryskarkach ATEC, ARBURG, ENGEL dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę,
  • pakiet socjalny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).