Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Firma porządkowa zatrudni PRACOWNIKA SPRZĄTAJĄCEGO w placówce bankowej

ikona Dodano: 23.05.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości .

Firma porządkowa zatrudni PRACOWNIKA SPRZĄTAJĄCEGO w placówce bankowej

Katowice
Górniczego Stanu, praca w godzinach: od 7.30 do 9.00, od pon. do pt.

Obowiązki

• sprzątanie biur, odkurzanie, mycie podłóg, wynoszenie śmieci
• inne prace porządkowe

Wymagania

• wysoka kultura osobista
• chęć do pracy oraz zaangażowanie
• gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy

• umowę zlecenie, stawka: 19,70 zł/1 godz. brutto
• stabilną pracę
• wsparcie Koordynatora

Mile widziani: emeryci, renciści, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności oraz studenci.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr: 887 110 042

Klauzula informacyjna więcej
ikonaKatowice
INWEMER System sp. z o.o.