Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. (nr certyfikatu 8564) w związku z projektem rekrutacyjnym dla naszego Kontrahenta, jednej z największych firm kurierskich w Polsce, poszukujemy osób na stanowisko: Sortowanie przesyłek
Miejsce pracy: Częstochowa

Firma kurierska poszukuje magazynierów - od zaraz!

Częstochowa

Obowiązki

- sortowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie paczek za pomocą taśmociągu)
- sprawdzanie przesyłek przekierowanych lub niedoręczonych poprzedniego dnia
- rozładunek i załadunek transportu do innych oddziałów
- utrzymanie porządku w magazynie

Wymagania

- zaangażowania oraz chęci do pracy
- dyspozycyjności
- umiejętności pracy pod presja czasu
- odpowiedzialności i sumienności
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

umowę cywilnoprawną
- pracę od zaraz
- pełne szkolenie stanowiskowe
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego

Godzinyi stawka:
2:00-9:00 lub 14:30-21:00 - 17zł/h brutto

Kontakt: 723 404 011

Toolip HR (c.8564)

"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Władysława Łokietka 23a/37, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Częstochowa

Toolip HR Sp. z o.o.