Firma Miloo – Electronics Sp. z o.o. jest jedną z wiodących polskich firm, zajmujących się produkcją oświetlenia LED oraz rozwojem komercyjnych badań nad tą innowacyjną technologią. Stworzyliśmy miejsce, w którym dzięki kreatywności i zaangażowaniu pracowników, tworzymy najwyższej jakości produkty.

W związku z pojawiającymi się nowymi projektami, do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Export Manager
Stary Wiśnicz

Zakres obowiązków:

  • Aktywny rozwój sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Inicjowanie działań mających na celu wzrost sprzedaży
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Udział w międzynarodowych targach, konferencjach, spotkaniach i w innych wydarzeniach branżowych
  • Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z Klientami
  • Dbałość o wizerunek firmy i promocję produktów firmy

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży oświetlenia LED
  • Biegła znajomość języka angielskiego/ znajomość drugiego języka obcego – będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: techniczne / ekonomiczne )
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Znajomość specyfiki handlu zagranicznego i umów eksportowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych
  • Silne zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Mile widziana znajomość programów projektowych Dialux, Relux

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach działania
  • Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dostęp do najnowszych technologii oświetleniowych w międzynarodowym środowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Miloo-electronics Sp. z o.o. siedzibą w Starym Wiśniczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.

Pracownik najemny

Nie warto. Produkt za drogi jak na obecny czas. Atmosfera zła. Nie polecam zwłaszcza jako przedstawiciel handlowy.

Marek

Jestem zadowolony z pracy, poznałem nowe technologie, wiedzy nigdy za dużo.

hela

Milo niczym się nie wyróżnia od innych firm z regionu, może zarobkami które są bardzo niskie i narzekającymi pracownikami. System angielski : sami kierownicy a pracownika ledwo widać.