Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Elketromonter

ikona Kielce
ikona Dodano:10.08.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat

Firma KOSSEL Sp. Z o.o. z Kielce zatrudni elektromonterów

Elketromonter
Kielce

Obowiązki

Wymagamy aby osoba ubiegająca się o przyjęcie do pracy posiadała ważne świadectwo kwalifikacyjne  do 15 kV, doświadczenie na stanowisku elektromonter, prawo jazdy kategorii B, B+E. Mile widziane są uprawnienia do pracy w technologii PPN ,uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych takich jak podnośnik koszowy czy koparko-ładowarka

Wymagania

Zakres wykonywanych czynności to : wykonywanie instalacji elektrycznych , budowa napowietrznych  sieci elektroenergetycznych nN i Sn , budowa kablowych sieci elektroenergetycznych nn i Sn, budowa stacji transformatorowych, wykonywanie elektroenergetycznych instalacji przemysłowych.

Oferujemy

Oferujemy stabilną pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz atrakcyjne wynagrodzenie

ikonaKielce
Kossel Sp. z o.o.