Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu

Elektryk Utrzymania Ruchu
Toruń
05/2021

Zakres obowiązków
> wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń na podstawie instrukcji i wymagań UDT;> realizacja zadań zgodnie z wewnętrznymi harmonogramami;> reagowanie na awarie maszyn i instalacji infrastruktury zakładu;> diagnostyka awarii i proponowanie trwałych rozwiązań;> wypełnianie stosownych raportów;> wykonywanie prac wdrożeniowych;> współpraca z dostawcami i podwykonawcami;> ciągłe doskonalenie zawodowe.

Wymagania
> wykształcenie min. zawodowe – kierunkowe;> doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;> uprawnienia energetyczne z grupy I, II i III (mile widziane);> uprawnienia do obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego (mile widziane)

Oferujemy
> pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;> możliwość podniesienia kompetencji zawodowych;> okazję do rozwoju zawodowego, w tym szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;> możliwość zdobycia kolejnych kwalifikacji;> przestrzeń do proponowania i wdrażania własnych pomysłów;> wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę i premię