Praca Elektryk - składanie szaf sterowniczych

Dodano: 31.05.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Agencja Pracy EURO Group wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5761 zajmuje się profesjonalną rekrutacją międzynarodową dla specjalistów z wielu branż.
Współpracujemy wyłącznie ze znanymi oraz poważnymi partnerami z Austrii, Niemiec i Szwajcarii.
EURO Group to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma pośrednictwa pracy za granicą.
Proponujemy Państwu legalne i sprawdzone oferty pracy w krajach niemieckojęzycznych na okres tymczasowy.

Elektryk - składanie szaf sterowniczych

Berlin

Obowiązki

Składanie szaf sterowniczych według planów.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie
- dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
- prawo jazdy kat. B
- własny transport.

Oferujemy

- legalne zatrudnienie
- umowę o pracę na austriackich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)."