Szukasz solidnej, stałej pracy z dobrym wynagrodzeniem?
Chcesz rozwinąć swoje umiejetności ?
Firma European Experts to Państwu oferuje.
Perspektywa stałej i dobrze płatnej pracy w wiądącym na rynku zakładzie.

European Experts der Jobkontakter!
Gut arbeiten. Gut Wohnen. Gut Leben.

ELEKTRYK / ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY / MONTAŻ SZAF STEROWNICZYCH/ OKABLOWANIE MASZYN

Elektryk Przemysłowy Niemcy
Augsburg
Elketryk Niemcy

Obowiązki
- Montaż nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawa istniejących na obiektach (podłączanie gniazdek, rozdzielni, oświetlenia itp.)
- Przeciąganie okablowania oraz montaż tras
- Montaż szaf sterowniczych
- okablowanie masyzn do obrobki drewna
- Standardowe czynności montażowe

Wymagania
- Wykształcenie w kierunku elektrycznym i/lub uprawnienia SEP
- Doświadczenie na stanowisku pracy
- Komunikatywna znajomość j.niemieckiego (min.A2- B1)
- Prawo jazdy oraz własne auto są mile widziane
- chęć podjęcia pracy na dłuższy czas

Oferujemy
- Dobrą pracę na niemieckich warunkach oraz uczciwe zarobki
- Umowa na czas nieokreślony z niemieckim pracodawca
- Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
- Dieta oraz dodatki
- Oferujemy pomoc przy znalezieniu noclegu
- Możliwosc uzgodnienia daty zjazdów do Polski
- Pomoc w zakresie zasilku na dzieci tzw. “Kindergeld”
- Opieka polskojezycznego koordynatora.

Miejsce pracy: okolice Günzburg, Augsburg, Donauwörth, Ziemetshausen, Gagenau oraz Czechy
Wynagrodzenie: 1600 - 2000 € w zależności od kwalifikacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Augsburg

European-Experts GmbH