Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk przemysłowy

Weimar

Obowiązki

  • instalacje elektryczne
  • okablowywanie szaf
  • podłączanie szaf sterowniczych
  • inne typowe prace elektryczne

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
  • doświadczenie na ww. stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,95-11,95 EUR brutto / h i 55-60 EUR netto diety za każdy przepracowany dzień
  • pomoc w zakwaterowaniu (możliwość opłacania noclegu przez pracodawcę)
  • praca w Niemczech

Polecam pracę w Wandoo! Super atmosfera i świetni przełożeni! Idzie się ze wszystkim dogadać! :)

Karo39

Mogę polecić pracę dla tej firmy. Moim zdaniem firma jest uczciwa, wypłaty następują zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dobry kontakt z koordynatorem i w razie problemów, rzeczywiście nie zostawiają bez pomocy. Pracuję dla tej firmy od kilku miesięcy i jak do tej pory współpracę oceniam bardzo pozytywnie :)

Beata

Jestem w pełni zadowolona z moich koron. Niska cena, jakość i wspaniałe wykonanie. Polecam protetyka Czaczkowskiego z gabinetu Cedent!