Firma Euro-Astar, poszukuje pracownika na stanowisko:
ELEKTRYK, pracownik utrzymania ruchu

Praca na pełen lub część etatu - do uzgodnienia.

Elektryk - pracownik działu utrzymania ruchu
Kórnik
GW-E

Obowiązki
- usuwanie awarii maszyn
- wykonywanie przeglądów maszyn i instalacji elektr.
- rozbudowa istniejącej instalacji elektr.
- współpraca z działem utrzymania ruchu, pomoc w bieżących pracach

Wymagania
- wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe (mile widziane techniczne)
- uprawnienia SEP E do 1kV lub wyższe
- samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy
- zatrudnienia na umowę o pracę - w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (wedle preferencji kandydata)
- pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Praca na pełen etat, ew. istnieje możliwość zatrudnienia na 1/2 lub 1/4 etatu - wówczas zakres obowiązków będzie okrojony.

(w przypadku pracy na niepełen etat godziny pracy do uzgodnienia)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Kórnik

EURO-ASTAR SP. Z O.O.