Praca bez znajomości języka niemieckiego

Elektryk - Niemcy

Lipsk

Obowiązki

  • Prace pomocnicze przy układanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych
  • Instalacja kanałów i korytek kablowych
  • Prace na montażach na terenie Niemiec

Wymagania

  • Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy
  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Prawo jazdy klasy B + własny samochód

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie już na okresie próbnym + diety dzienne
  • Pracę blisko granicy
  • Liczne premie
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone  przez pracodawcę
  • Możliwość nadgodzin (wypłacane, bądź bank godzin)
  • Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, Kindergeld
  • Pracę w przyjaznym zespole

mikolaj1973

Odwiedzilem sasa w biurze we wroclawiu i jestem pod duzym wrazeniem. super mily kontakt i szczegolowe informacej na temat pracy. Jesli sie zdecyduje to na pewno pojade od nich!

Robert Suchecki

Konkretna firma. Informuja o rzeczywistym stanie pracy, nie wymyslaja rzeczy z kosmosu. Szczerze moge kazdemu polecic! jestem bardzo zadowolony!

Mirosław Milewski

Człowiek prędzej czy później zawsze wraca do swoich początków :)