Niemiecka firma A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH pilnie zatrudni na stanowisku:

Elektryk/Elektromonter
Kolonia

Obowiązki
wykonywanie instalacji elektrycznych w objektach mieszkaniowych i przemysłowych

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie na takim stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • legalną pracę od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • pomoc w organizacji zakwaterowania

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:0049 2234 9276153 .
Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku: A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH Polska
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
www.allgemeine-industriemontagen.de
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Kolonia

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH