Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Elektryk /Elektromechanik/Mechanik

ikona Ostrowiec Świętokrzyski
ikona Dodano: 14.06.2022

Firma Knychtech sp z.o.o jest  z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu prasokontenerów (kontenery prasujące) i belownic wielu znanych producentów, między innymi DIXI, AvermannPresonaAventek i Zentex.

Nasze oddziały znajdują się w Opolu oraz w Dobrzanach koło Stargardu.

Jesteśmy w trakcie tworzenia nowych oddziałów w Ostrowcu Świętokrzyskim, Siedlcach oraz w Inowrocławiu.

Elektryk /Elektromechanik/Mechanik
Ostrowiec Świętokrzyski

Obowiązki
wyszukiwanie i usuwanie usterek oraz przeprowadzanie napraw natury elektrycznej i mechanicznej
serwisowanie przeglądów i napraw urządzeń do recyklingu
doradztwo techniczno-serwisowe;
sporządzanie wycen serwisowych;
prowadzenie bieżącej dokumentacji;
raportowanie przeprowadzanych prac.

Wymagania

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • uprawnienia SEP do 1kv
  • doświadczenie w serwisowaniu maszyn przemysłowych;
  • prawo jazdy kat. B
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie i umiejętność w pracy z elektronarzędziami;
Jeśli potrafisz coś więcej to powiedz nam o tym na rozmowie kwalifikacyjnej.
Doświadczenie w branży maszyn budowlanych do przetwarzania odpadów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • przejrzysty i efektywny system premiowy bazujący na wartości zrealizowanych napraw,
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • samochód serwisowy do użytku służbowego i prywatnego

Zapraszamy do o składania aplikacji na adres: Aplikuj  lub kontakt pod numerem tel: 883377478

ikonaOstrowiec Świętokrzyski
KnychTech Sp. z o.o.