Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk budowlany

Weimar

Obowiązki:

  • wykonywanie nowych instalacji elektrycznych
  • montaż gniazdek, przełączników
  • układanie tras kablowych
  • inne typowe prace elektryczne

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem
  • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego (komunikatywna)

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,95-11,95 € / h (brutto) + dieta 55-60 € netto za każdy przepracowany dzień
  • pomoc w zakwaterowaniu (możliwość opłacania noclegu przez pracodawcę)
  • praca w Niemczech

Tok

Pracuję od roku jest ok !!!

Gerss

Fajna robota. Teraz jestem na swoim, w podobnej branży, ale praca w cuku wiele mi dała. Kasa bez fajerwerków, ale dobre dodatki. Solidna firma, o, po prostu.

Anonym

Pracuje ponad dwa lata i prawda jest taka że mam płacone wszystko . Nadgodziny i potem soboty. Leży mi ta praca . A narzekania są zawsze o wszystko wszędzie gdzie bym nie robił w innych firmach to ludzie narzekali zawsze . Takie polaki są.