Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Elektryk/Automatyk

Dodano: 10.01.2022

Firma BAMET
zatrudni na stanowisku

Elektryk/Automatyk
Miejsce pracy: Wielka Wieś k/Krakowa

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min.2 lata
  • Preferowane wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z konserwacją, montażem i naprawą maszyn i urządzeń
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji elektrycznej
  • Znajomość urządzeń automatyki przemysłowej (przetwornice częstotliwości, serwonapędy itp.)
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność programowania sterowników PLC będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziany komunikatywny j angielski

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Benefit MultiSport
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

ZADANIA:

  • Montaż szaf sterowniczych od podstaw
  • Montaż przewodów według rysunku technicznego
  • Podłączanie maszyn i urządzeń przemysłowych
  • „Obszywanie” maszyn i urządzeń
  • Usuwanie bieżących usterek

Osoby zainteresowane i spełniające nasze oczekiwania prosimy o przesłanie CV na adres Aplikuj lub dostarczenie na adres:

BAMET
32-089 Kraków
Wielka Wieś
ul. Krakowska 74

Wysyłając zgłoszenie oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:

1. Administratorem danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest BAMET Paweł Babraj (BAMET) z siedzibą przy ul. Krakowskiej 74, 32-089 Wielka Wieś

2. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników BAMET na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

3. Nie przekazujemy danych osobowych kandydatów do pracy innym podmiotom.

4. Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 1 rok od otrzymania formularza CV zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

5. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez BAMET. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.

6. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych z tym, że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji;

7. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w BAMET

8. Zgłoszenia kandydatów przesłane na inne niż wskazany adres nie będą rozpatrywane.