Axintor Interim - belgijska agencja pracy zatrudni : Elektryka

Elektryk
Brugia

Obowiązki
·         instalacje elektryczne
·         montaz oswietlenia
·         prace budowlane jak : demolacja , usuwanie starych materialow , przygotowywanie terenu do pracy, klucie scian , wiercenie itp
·         ogolne prace elektryczne

·         Usuwanie usterek

Wymagania
·         doswiadczenie 2 lata
·         kultura osobista
·         elastycznosc
·         umiejetnosc pracy w zespole
·         chec podjecia pracy na dlugi okres czasu z mozliwoscia kontraktu stalego
·         znajomosc  jednego z wymienionych jezykow obcych na poziomie komunikatywnym bedzie ogromnym plusem
o    angielski
o    niderlandzki
o    francuski

o    prawo jazdy rowniez bedzie plusem

Oferujemy
·         mozliwosc podjecia dlugoterminowej pracy
·         prace na belgijskich warunkach
·         platne oficjane dni swiateczne
·         premie noworoczna oraz wakacyjna
·         dodatki rodzinne ( dzieci)
·         narzedzia do pracy
·         opieke polskojezycznego kordynatora
·         pomoc administracyjna
·         pelne wsparcie na terenie Belgii
·         zakwaterowanie
o    w pelni wyposazone (bez poscieli),
o    bezprzewodowe lacze internetowe- full WiFi
o    pokoj 2 osobowy

·         Organizacje transportu do pracy dla osob nie posiadajacych prawa jazdy badz samochodu

Aplikacja odbywa sie poprzez przeslanie CV w jezyku angielskim, niderlandzkim lub francuskim. W tytule prosze koniecznie wpisac oferte na ktora sie aplikuje Wiecej informacji pod nr +3258620200 - prosic o Marte .

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

remigiusz

Nie polecam najpierw umawiają się ze wszystko załatwione i praca jest a pózniej nawet nie zadzwonią gdzie człowiek ma się stawić i kiedy. Totalna olewka. Praca miała być od 18 wrzesńia i do tej pory zero odzewu a jak ja dzwonie to ciągle nie ma tej pani.

Iza

@Axinto Rel Interi - mógłbyś podać konkretne przykłady, dlaczego masz negatywną opinię o firmie? Wszelkie informacje na temat pracodawcy będą pomocne osobom zainteresowanym pracą. Obecnie dostępnych jest kilkanaście ofert pracy, więc znajdzie się sporo zainteresowanych. Opinie na forum są różne, więc warto podać jak najwięcej konkretnych argumentów potwierdzających opinię.

anonim

(usunięte przez administratora)