Axintor Interim - belgijska agencja pracy zatrudni :

Elektryk
Bruksela

Obowiązki
·         instalacje elektryczne
·         montaz oswietlenia
·         prace budowlane jak : demolacja , usuwanie starych materialow , przygotowywanie terenu do pracy, klucie scian , wiercenie itp
·         ogolne prace elektryczne

·         Usuwanie usterek

Wymagania
·         doswiadczenie 2 lata
·         kultura osobista
·         elastycznosc
·         umiejetnosc pracy w zespole
·         chec podjecia pracy na dlugi okres czasu z mozliwoscia kontraktu stalego
·         znajomosc  jednego z wymienionych jezykow obcych na poziomie komunikatywnym bedzie ogromnym plusem
o    angielski
o    niderlandzki
o    francuski

o    prawo jazdy rowniez bedzie plusem

Oferujemy
·         mozliwosc podjecia dlugoterminowej pracy
·         prace na belgijskich warunkach
·         platne oficjane dni swiateczne
·         premie noworoczna oraz wakacyjna
·         dodatki rodzinne ( dzieci)
·         narzedzia do pracy
·         opieke polskojezycznego kordynatora
·         pomoc administracyjna
·         pelne wsparcie na terenie Belgii
·         zakwaterowanie
o    w pelni wyposazone (bez poscieli),
o    bezprzewodowe lacze internetowe- full WiFi
o    pokoj 2 osobowy

·         Organizacje transportu do pracy dla osob nie posiadajacych prawa jazdy badz samochodu

Aplikacja odbywa sie poprzez przeslanie CV w jezyku angielskim, niderlandzkim lub francuskim. W tytule prosze koniecznie wpisac oferte na ktora sie aplikuje Wiecej informacji pod nr +3258620200 - prosic o Marte .

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Tok

Pracuję od roku jest ok !!!

Gerss

Fajna robota. Teraz jestem na swoim, w podobnej branży, ale praca w cuku wiele mi dała. Kasa bez fajerwerków, ale dobre dodatki. Solidna firma, o, po prostu.

Anonym

Pracuje ponad dwa lata i prawda jest taka że mam płacone wszystko . Nadgodziny i potem soboty. Leży mi ta praca . A narzekania są zawsze o wszystko wszędzie gdzie bym nie robił w innych firmach to ludzie narzekali zawsze . Takie polaki są.