FRoSTA od lat dostarcza klientom doskonałe produkty mrożone - rybne, warzywne i dania gotowe. Wszystkie bez dodatków do żywności! Dynamicznie się rozwijajmy i dlatego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK
Bydgoszcz

Obowiązki
- diagnozowanie oraz dokonywanie napraw usterek/ awarii z zakresu elektrotechniki/automatyki
- wykonywanie planowanych (okresowych) przeglądów i remontów
- modernizacja maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz pakujących

Wymagania
- wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (spec. elektryk, mechanik)
- doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
- umiejętność czytania i analizowania schematów oraz dokumentacji technicznej
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- potrafi pracować w zespole i rozwiązywać problemy

Oferujemy
- pierwsza umowa na 12 miesięcy
- dofinansowane posiłki w firmowej kantynie
- pakiet świadczeń socjalnych
- ciekawą, dającą możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii pracę
- możliwości rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kursach prowadzonych przez renomowane ośrodki szkoleniowe oraz u autoryzowanych przedstawicieli znanych firm dostarczających maszyny produkcyjne

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

ELEKTRYK

Bydgoszcz

FRoSTA sp. z o.o.