Chemobudowa – Kraków S.A.  to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 70-letnią historią działalności.
Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Elektryk
Katowice

Obowiązki
* montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych na budowie,
* utrzymanie oraz organizacja zasilania terenu budowy,
* diagnozowanie i usuwanie ewentualnych awarii elektrycznych na terenie budowy,
* wykonywanie pomiarów elektrycznych,
* konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych,
* praca z rysunkiem technicznym,
* nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi oraz instalacjami wewnętrznymi budowy.

Wymagania
* wykształcenie elektryczne,
* min. 2 lata doświadczenia zawodowego w budownictwie,
* uprawnienia SEP dozoru i eksploatacji 1 kV,
* dokumenty potwierdzające kwalifikacje (świadectwo szkolne, kursy, certyfikaty, świadectwa pracy, itp.)
* uzyskanie zdolności do pracy na wysokości na podstawie naszego skierowania na badania wstępne (badania bezpłatne w wielu placówkach medycznych w całym kraju),
* chęć dalszego rozwoju,
* sumienność i odpowiedzialność,
* dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,
* znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie,

Oferujemy
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• stawka 22 PLN/godz. brutto,
• 50% dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych,
• terminową wypłatę wynagrodzenia,
• pełne ubezpieczenia społeczne od wynagrodzenia,
• szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego,
• odzież i obuwie ochronne,
• możliwość rozwoju,
• możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: Aplikuj lub osobiste zgłaszanie się do siedziby Spółki w Krakowie przy ul. Klimeckiego 24 lub kontakt telefoniczny pod numerem  +48 12 652 75 31.

Prosimy o umieszczenie w CV następującego dopisku: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Elektryk

Katowice

CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.