Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Elektromonter Sieci Trakcyjnej

Dodano: 01.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Budimex SA
·        Największa spółka i lider w branży budowlanej w Polsce od 1968 r.
·        Wiarygodny i stabilny pracodawca.
·        Zespół zaangażowanych ludzi, którzy z pasją realizują swoje zadania.

Wejdź na www.budimex.pl i dowiedz się więcej

Elektromonter Sieci Trakcyjnej
Czechowice-Dziedzice

Obowiązki

Co będzie należało do Twoich zadań?
·        demontaż elementów sieci trakcyjnej;
·        montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej;
·        montaż osprzętu sieci trakcyjnej;
·        montaż sekcji uszynienia grupowego;
·        montaż sekcji sieci trakcyjnej;
·        regulacja sieci trakcyjnej;.

Wymagania

Czego oczekujemy?
·        Min. 3 letniego doświadczenia w pracy przy kolejowej sieci trakcyjnej
·        Posiadania uprawnień SEP E – warunek konieczny
·        Uprawnienia SEP D – mile widziane
·        Zdolności do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 metrów
·        Mile widziane wykształcenie o profilu elektrycznym lub energetycznym
·        Wymagane posiadanie prawa jazdy B
·        Gotowości do pracy w delegacji

Oferujemy

Co zyskasz pracując w BUDIMEX?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ZUS, urlop, chorobowe);
  • Dofinansowanie na artykuły dziecięce, działania kulturalne, sportowe i turystyczne;
  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach w całej Polsce;
  • Ubezpieczenie grupowe na życie;
  • Darmowy ciepły posiłek każdego dnia;
  • Darmowe zakwaterowanie;
  • Nowe ubranie ochronne;
  • Najlepsze narzędzia do wykonywania pracy;
  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika w wysokości 500 zł brutto;
  • PRACĘ W ZESPOLE LIDERA RYNKU BUDOWLANEGO.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.