Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukujemy pracowników na stanowisko Elektromontera.

Elektromonter

Zabrze

Opis stanowiska

·   Montaż instalacji elektrycznych – linii napowietrznych i kablowych nN, SN, WN
·   Wykonywanie poleceń przełożonego oraz brygadzisty
·   Budowa oświetlenia ulicznego. Budowa stacji elektroenergetycznych. Budowa linii teletechnicznych

Wymagania

·            Znajomość zagadnień z zakresu elektryki/teletechniki
·            Uprawnienia SEP „E” do 1kV
·             Doświadczenia zawodowego na stanowisku Elektromonter
·            umiejętności pracy pod presją czasu
·            dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie

Oferujemy

·        umowa o pracę na okres próbny, potem na czas nieokreślony
·        odpowiednie narzędzia pracy
·        pracę w stabilnej firmie