Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Elektromechanik / Mechatronik

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna

Firma Starmeat Katowicz, Ignatowicz Sp.J. to jedna z największym firm produkujących mięso mielone, drobiowe w Europie.
Specjalizujemy się w produkcji mięsa drobnego, mięsa typu baader oraz mom z kurczaka oraz indyka.

Krajowi dostawcy surowca, nowoczesny sprzęt oraz własna flota transportowa gwarantują niezawodną jakość oferowanego przez nas mięsa. Posiadamy certyfikaty BRC oraz IFS.

Elektromechanik / Mechatronik
Koluszki

Obowiązki

Instalowanie i weryfikowanie oprogramowań sterujących.
Wykonywanie podstawowych napraw i regulacji.
Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką.
Tworzenie planu przeglądów oraz remontów maszyn.
Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe (co najmniej średnie),
Podstawowa wiedza z zakresu: elektronika, mechanika, budowa maszyn,
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
Samodzielność, konsekwentność, dobra organizacja pracy,
Uprawnienia SEP,
Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
Gotowość do pracy dwuzmianowej.

Oferujemy

pracę w nowoczesnej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

możliwość rozwoju zawodowego.

wypłacane w terminie wynagrodzenie;

grupowe ubezpieczenie na życie;

prywatną opiekę medyczną;

gorący posiłek

Klauzula informacyjna więcej
ikonaKoluszki
Starmeat Katowicz Ignatowicz sp.j.