Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Ekspert ds. windykacji (praca na portfelu)

ikona Dodano: 15.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • telefonicznym kontakcie z Klientami
  • doradzanie Klientom najlepszych rozwiązań dotyczących ich zobowiązań
  • prowadzenie negocjacji na etapie polubownym
  • realizacja zadań własnych oraz zespołowych
  • realizacji standardów jakości
  • raportowaniem działań

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średniego
  • wysokiej kultury osobistej
  • dobrej dykcji i łatwości formułowania myśli
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
  • elastyczny czas pracy – uwzględniamy preferencje grafikowe naszych pracowników
  • umiejętności negocjacyjne przydatne również w życiu codziennym
  • szkolenia wdrożeniowe
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej
  • ciekawe perspektywy dalszego rozwoju w ramach dużej grupy kapitałowej
  • darmowy parking dla samochodów i rowerów
  • work-life balance oraz przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • możliwość pracy zdalnej

Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego

Jesteśmy Kancelarią prawną stworzoną przez zespół prawników wyróżniający się gruntowną wiedzą prawniczą, zaangażowaniem oraz dbałością o relacje z naszymi Klientami.

Staramy się dopasować do oczekiwań rynku, zatrudniając ekspertów z różnych dziedzin prawa, zarządzania oraz ekonomii.

Klauzula informacyjna więcej
Ekspert ds. windykacji (praca na portfelu)
ikonaWrocław
KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa