Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Ekspert ds. sprzedaży OZE

Dodano: 19.04.2022
Kontrakt B2B
Pełny etat
3000 - 49999 zł / miesiąc
Rekrutacja zdalna
ua-flag наймемо працівників з України

Rozwijamy się niezwykle dynamicznie i takich też szukamy Kandydatów do pracy lub współpracy z nami. Jeśli cenisz sobie niezwykłą atmosferę pracy, szybkość w działaniu i terminowość to zapraszamy do Nas.

Ekspert ds. sprzedaży OZE

Puławy
ES/OZE/0422/LU

Obowiązki

• aktywne samodzielne pozyskiwanie klientów (lub praca na leadach)
• sprzedaż pomp ciepła, klimatyzacji, instalacji fotowoltaicznych (magazyny energii, domowe stacje ładowania pojazdów EV – jako dodatek)
• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
• przygotowywanie ofert handlowych
• budowanie relacji biznesowych z klientami
• kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
• praca w terenie z klientami

Wymagania

• kultura osobista
• otwartość w relacjach międzyludzkich
• wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych
• proaktywna postawa sprzedażowa
• znajomość technik sprzedaży i obsługi klientów
• znajomość tematyki związanej z fotowoltaiką, pompami ciepła / klimatyzacją, ogólnie OZE – mile widziane
• umiejętność planowania i zarządzania czasem własnym

Oferujemy

• wynagrodzenie: podstawa + prowizja ze sprzedaży + premie za osiąganie wyników miesięcznych / kwartalnych lub progresywna prowizja (do wyboru)
• przejrzyste warunki współpracy: kontrakt B2B lub inna forma zatrudnienia
• świetną atmosferę pracy
• szkolenia produktowe i wdrażające
• narzędzia wspomagające sprzedaż: leasing, raty 0%, raty oprocentowane
• samochód służbowy lub ekwiwalent za używanie własnego auta
• szybki termin realizacji - mamy 7 własnych ekip monterskich
• umówione spotkania: leady na pompy ciepła / fotowoltaikę / klimatyzacje
• dla sprawnie działających handlowców możliwy awans i rozwój w kierunku budowania własnego zespołu sprzedażowego

Puławy
RenEnergy.pl