Ekspedient działu mięso -wędliny STARE MIASTO- od zaraz!

Kraków

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

- ekspedient działu mięso /wędliny

Miejsce pracy: Kraków- STARE MIASTO

Wymagania:

* doświadczenie
* osoby pełnoletnie
* ważna książeczka sanepidowska
* chęć do współpracy
* dyspozycyjność od zaraz

Obowiązki:
* obsługa klientów na dziale mięso/wędliny

Oferujemy:

* stawkę 13,50 zł/h brutto
* umowę zlecenie z ubezpieczeniem po okresie próbnym możliwość umowy o pracę
* szkolenie wdrażające
* miłą atmosferę

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny 723 - 404 - 011 lub 12 349 04 68.
Odwiedź również nasz profil na Facebooku !

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c.8564)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).