Poszukujemy Kandydatki/ Kandydata na stanowisko: DYREKTOR ZEWNĘTRZNEJ SIECI SPRZEDAŻY
Jeśli lubisz pracę z ludźmi, interesujesz się zarządzaniem, znasz branżę finansową jak własną kieszeń, jesteś ambitna/y i nie przeraża Cię mobilny charakter pracy- ta stanowisko dla Ciebie :)
Avida to oprócz zespołów stacjonujących na co dzień w biurach regionalnych, ogólnopolska Sieć Partnerska. Zadaniem Dyrektora jest rozbudowa podległego regionu, zarządzanie jego potencjałem oraz bieżące wsparcie dla Pośredników w codziennych działaniach.

Dyrektor Zewnętrznej Sieci Sprzedaży
Poznań
DYR/GOW/2019

Obowiązki
- zarządzanie i rozbudowa Partnerskiej struktury sprzedaży,
- realizacja planów ilościowych i jakościowych wpisanych w rozwój Twojego stanowiska,
- utrzymywanie pozytywnych relacji z Partnerami  oraz współpracownikami, opartych na zasadzie dialogu i wzajemnego szacunku,
- pomoc w podnoszeniu kompetencji Partnerów oraz współpracowników i reagowanie na potrzeby zmieniającego się rynku,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy, pamiętając że jesteś jej najlepszą wizytówką,
- nadzór nad jakością współpracy z Partnerami, weryfikacja w przestrzeganiu procedur bankowych i ustalonych zasad współpracy,
- przygotowywanie analiz oraz raportów sprzedaży,
- wdrażanie innowacyjnych rozwiązań

Wymagania
- min. 1 rok doświadczenia we współpracy z Partnerami,
- znajomość produktów bankowych( kredyt gotówkowy, firmowy)
- predyspozycje do zarządzania zasobami ludzkimi,
- wykształcenie wyższe,
- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
- samodzielność oraz umiejętność twórczego myślenia,
- dobra znajomość środowiska Windows,
- pozytywne nastawienie do życia
- otwarty umysł
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy
- dowolną formę zatrudnienia spełniającą Twoje potrzeby i oczekiwania
- system wynagrodzenia spełniający Twoje potrzeby i oczekiwania
- wyjątkową atmosferę pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w firmie, w której człowiek jest zawsze na pierwszym miejscu,
- dostęp do know-how, programów szkoleniowych,
- narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon, kartę Multisport, opiekę medyczną i ubezpieczeniową

Dołącz do nas, wysyłając CV wraz z listem motywacyjnym, na adres: Aplikuj
W temacie wiadomości prosimy o podanie nr ref: DYR/GOW/2019

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji i archiwizacji"
Brak powyższej klauzuli uniemożliwi nam przetwarzanie Twoich danych osobowych a w konsekwencji uniemożliwi nam przeprowadzenie procesu rekrutacji i spowoduje konieczność usunięcia Twoich danych

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

"wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji i archiwizacji"

Brak powyższej klauzuli uniemożliwi nam przetwarzanie Twoich danych osobowych a w konsekwencji uniemożliwi nam przeprowadzenie procesu rekrutacji i spowoduje konieczność usunięcia Twoich danych.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Poznań

Avida Sp. zo.o