Praca Dyrektor Oddziału

Dodano: 28.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

HR Biznes Sp. z o.o. (KRAZ 22257), to zespół doświadczonej kadry, zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych oraz outsourcingiem kadrowo-płacowym polskich pracowników.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatów do nowo powstałego oddziału we Wrocławiu na stanowisko:

Dyrektor Oddziału
Wrocław
HR/2021/WROCŁAW

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż usług HR
  • Utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z pozyskanymi klientami
  • Przygotowanie ofert współpracy i propozycji cenowych zgodnie z polityką firmy HR Biznes Sp z o.o.
  • Analiza i śledzenie działań konkurencji, monitorowanie trendów rynku pracy
  • Koordynowanie działań organizacyjnych projektów rekrutacyjnych
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy
  • Nadzór nad procesem rekrutacji i selekcji pracowników
  • Przygotowywanie sprawozdań oraz raportów na potrzeby Zarządu Firmy
  • Realizacja i kontrola budżetu oddziału.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Min. 2-letnie doświadczenie w agencji pracy tymczasowej
  • Znajomość zagadnień agencji pracy tymczasowej
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność planowania i stawiania celów oraz rozliczania ich
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i  system premiowy
  • Narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochodu służbowego do użytku prywatnego.

Zapraszamy do aplikowania na adres: Aplikuj lub portal gowork

W CV prosimy o zawarcie jednej lub dwóch poniższych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.