Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Dyrektor Logistyki

Dodano: 20.11.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest wielobranżowa spółka łączącą w sobie ponad 80 centrów handlowych w całym Kraju, wysokotechnologiczne centra logistyczne o powierzchnie powyżej 100 tys.m2 oraz 3 fulfilment centres do obsługi kanału online. Wspomagając rozbudowę logistycznej struktury przedsiębiorstwa poszukujemy kompetentnych, charyzmatycznych i doświadczonych Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

DYREKTOR LOGISTYKI

Miejsce pracy: Kijów

ISTOTA STANOWISKA: Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują pełnej wyzwań pracy w międzynarodowym środowisku w ramach struktur prężnej i nowoczesnej organizacji.

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie ogólnej wizji oraz strategii dystrybucji i logistyki w tym również projektowania sieci
  • Kierowanie zespołem logistycznym
  • Wprowadzenie i ciągle udoskonalenie strategicznych jak również wszystkich kluczowych wskaźników wydajności
  • Współpraca ze wszystkimi stronami biorącymi udział w procesie wewnątrz spółki – dotyczy to współpracy z działami Finansowym, Zakupów, HR, Biurem Konstruktorskim oraz innymi w celu zabezpieczenia wspomagania i podtrzymania niezbędnych zasobów do realizacji projektów
  • Wsparcie nowo otwieranych centrów magazynowych/ fulfillment centrów w całym kraju

Wymagania pracodawcy

  • W zakresie wykształcenia: wyższe techniczne lub ekonomiczne (preferowane z zakresu logistyki, zarządzanie itd.)
  • W zakresie doświadczenia: minimum 10/15 letnie doświadczenie pracy w dużym środowisku korporacyjnym, w tym 5 - letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Logistyki poparte sukcesami. Doświadczenie w realizacji skomplikowanych projektów na wielką skalę i w mocno rozbudowanych strukturach organizacyjnych
  • W zakresie znajomości wiedzy: wiedza i doświadczenie w realizacji dużych projektów w obszarze logistyki. Wysokie kwalifikację w branży logistycznej i łańcuchu dostaw. Wysoki poziom zawodowy i doskonała znajomość funkcjonowania łańcucha dostaw oraz rozumienie najnowocześniejszych technologii w branży
  • W zakresie znajomości języków obcych: dobra znajomość języka rosyjskiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • W zakresie cech osobowości: do procesu rekrutacyjnego zapraszamy osoby o wysokich umiejętnościach interpersonalnych cechujące się komunikatywnością, elastycznością poznawczą, kreatywnością, wysoką motywacją osiągnięć, dobrą organizacją pracy, umiejętnością wyznaczania priorytetów i zarządzania zadaniami, zaangażowaniem, innowacyjnością, odpowiedzialnością, obiektywizmem oraz sumiennością. Osób nastwionych na cel i ekonomiczną efektywność prowadzonych działań. Szukamy ludzi ze zdolnościami przywódczymi dla których motywowanie, nadzorowanie, kontrolowanie i wspieranie jest naturalną umiejętnością.
  • Dodatkowo: Prawo jazdy kat.B, dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych w tym również relokacji

Pracodawca oferuje

  • Pracę w rozwojowym i stabilnym środowisku
  • Pracę w oparciu o stałą umowę o pracę lub umowę B2B według preferencji Kandydata
  • Atrakcyjne wynagrodzenie liczone w EUR
  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne
  • Narzędzia niezbędne do pracy w tym samochód lub samochód z kierowcą
  • Mieszkanie lub ekwiwalent w wynagrodzeniu na wynajem mieszkania
  • Zapewnione wyżywienie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szeroką możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • mieszkanie służbowe
  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci
  • pakiet relokacyjny

Del Piero Sp. z o.o.

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Dodatkowe informacje

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś

Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Informujemy, że administratorem danych jest Del Piero Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice, ul. ul. Warszawska 46/M6 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.