i-Work agencja pośrednictwa pracy,  rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych,logistycznych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.

Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276)

Drukarz, pracownik produkcyjny i magazynowy drukarni Holandia
Venlo

Obowiązki:

Jako pracownik produkcji masz wzglad na caly proces produkcji w drukarni oraz za prawidlowe wykonanie nastepujacych zadan:
 Wydruki wizytowek,papieru do listow oraz inne wydruki
 orderpiken oraz pakowanie wydrukow
 przygotowanie paczek do wysylki
 pozostale czynnosci, takie jak np.:.pakowanie

Wymagania:

-jezyk angielski komunikatywny

- prawo jazdy

- chęci do pracy

Oferujemy:

  • Praca na czas nieograniczony
  • Zakwaterowanie 70€/tydzień potrącane z wynagrodzenia
  • Pełny wymiar czasu pracy
  • Nadgodziny w razie potrzeby przedsiębiorstwa
  • Dodatki za pracę w soboty, niedzielę i święta
  •  Placa butto € 9,95 od 23 lat i powyzej,plus dodatki
  •  Podwyzka po 26 tygodniach pracy do 10,81,plus dodatki
  • Zwrot kosztow podrozy - dla osób z własnym zakwatrowaniem
  •  Praca na dluzszy okres czasu

    Pozatym otrzymasz bonusy za prace w roznych zmianach oraz za prace w weekendy.
     dodatek 25% extra za wszystkie przepracowane godziny pomiedzy 6.00-8.00 i miedzy 18.00-20.00
     Dodatek 50% extra za wszystkie przepracowane godziny przed 6.00 rano i po 20.00 wieczorem
     Dodatek 50% za wszystkie przepacowane godziny w soboty rano do godz.14.00
     Dodatek 75% za przepracowane godziny miedzy 0.00 i 6.00 w nocy z piatku na sobote i z niedzieli na poniedzialek.
     Dodatek 100% za wszystkie przepracowane godziny w sobote po godz.14.00ej oraz w niedziele
     Dodatek 125% za wszystkie nadgodziny od poniedzialku do piatku pomiedzy od 8.00 a 18.00 godz.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia.

W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Kontakt telefoniczny pod nr 668 726 436 lub 793 193 049

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.

XXXX

Pierwszy raz się spotykam że agencja wymaga zaświadczenia o niekaralności, a co to qwa jest, praca w zakładzie karym czy policji. Od kiedy to na magazyn potrzeba zaświadczeń czy na produkcję. W (usunięte przez administratora) mam taką agencję

Sebekk

A czy mają jakies oferty na magazyny pickowanie i czy biorą tez pary

Kaśka

Ja pracuję przez i-Work dla Flexcraft i nie jest najgorzej. Dużym plusem jest to że jeżeli nie da się czegoś załatwić z koordynatorem do wystarczy telefon do nich i załatwiają sprawę. Można liczyć na pomoc z ich strony co raczej się nie zdarza. Poza tym agencja jak agencja, muszą na nas zarabiać bo z tego się utrzymują.