Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Drukarz - Operator

ikona Dodano: 29.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • uruchomienie druku od podstaw z pliku graficznego (druk cyfrowy i flexo)
  • pełna obsługa nowoczesnych amerykańskich maszyn drukujących

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata pracy na stanowisku DRUKARZ
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność i sprawność działania
  • szybka adaptacja do zmian i nowych warunków
  • umiejętność współpracy

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
  • wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy i umiejętności (umiesz więcej, możesz więcej)
  • możliwość udziału w programie 800 + (poleć pracownika)
  • możliwość robienia zakupów w sklepiku zakładowym
  • ubezpieczenie grupowe na życie PZU
  • Kartę MultiSport
  • opiekę medyczną na terenie zakładu 24h
  • pracę w zakładzie o stabilnej sytuacji w czasach pandemii
  • darmowy parking pracowniczy
  • obchodzenie okazjonalnych dni kalendarzowych (Dzień Kobiet, Dzień Czekolady, itp.)
  • dojazd bezpłatnym autobusem pracowniczym w systemie zmianowym: Winogrady, rondo Śródka, Swarzędz

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

DRAMERS

Jesteśmy firmą, dostarczającą wysokiej jakości chemię gospodarczą i kosmetyki oparte na nowoczesnych, skutecznych i bezpiecznych formułach spełniających potrzeby konsumentów. Nasza starannie dobrana kadra pracownicza, dzięki swoim doświadczeniom i pasjom, skutecznie realizuje zlecone projekty oraz zaspokaja potrzeby i oczekiwania klientów.

Klauzula informacyjna więcej
Drukarz - Operator
ikonaRabowice
DRAMERS S.A.