Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Drukarz

ikona Dodano: przedwczoraj
ikona Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny Umowa o pracę
ikona Dodatkowa Staż/praktyki Część etatu Pełny etat

ASISTWORK Sp. z o. o. jest działającą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Nasz klient poszukuje pracowników na stanowisko drukarza. Zależy nam na długotrwałej współpracy.

Drukarz
Suchy Las

Obowiązki

  • przygotowanie maszyny do druku fleksograficznego lub cyfrowego
  • nadzór nad procesem druku
  • realizacja planu maszynowego
  • sporządzanie raportów produkcyjnych
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza fleksograficznego lub cyfrowego
  • umiejętność rozpoznawania barw
  • dokładność oraz precyzji
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie uzależnione od udokumentowanego doświadczenia od 5000 do 6000 zł brutto
  • premię wynikową 20%
  • stałe zatrudnienie
  • pracę z ciekawymi ludźmi w miłej atmosferze

Brzmi interesująco? Odezwij się do nas! Aplikuj lub zadzwoń na numer 667 780 495

Drukarz
ikonaSuchy Las
Asistnet Work Group