Praca Dozór mechaniczny pod ziemią

Dodano: 13.09.2020

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY SZYBÓW S.A.

PROWADZI REKRUTACJĘ PRACOWNIKÓW DO PRACY W ODDZIALE LUBIN

(miejsce pracy kopalnie KGHM Polska Miedź S.A.)

Dozór mechaniczny pod ziemią
Lubin

Obowiązki
  • Praca w systemie czterozmianowym, kierowanie zespołem ludzi, nadzór nad wykonaniem powierzonych zadań.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ukierunkowane.
·         Mile widziane zatwierdzenia dozoru elektrycznego pod ziemią.
                             lub

·         Wykształcenie średnie techniczne ukierunkowane + zatwierdzenia dozoru elektrycznego pod ziemią.

Oferujemy

·     Atrakcyjne warunki finansowe (barbórka, urlop dodatkowy, deputat węglowy,  bony na posiłki profilaktyczne, dofinansowanie dojazdu do pracy)

·     Świadczenia socjalne (wczasy pod gruszą i w naszym ośrodku nad morzem, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, bony świąteczne).

·     Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

·     Rozwój kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail  Aplikuj lub kontakt tel. na nr  76/746 56 08;  795 132 396

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Administratorem danych jest PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY SZYBÓW S.A. z siedzibą w Tarnowskie Góry 42-600, ul. Hutnicza 5-9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. W każdym czasie może Pan/Pani cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pbsz@jswpbsz.pl.
Obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 RODO - PBSZ SA spełnia poprzez informacje zawarte na stronie internetowej www.jswpbsz.pl- zakładka RODO.
Lubin
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.