Praca Dostawca UBER EATS

Dodano: 11.10.2021
Umowa zlecenie
Część etatu
18 - 28 zł / godzinę

CityDrive sp. z o.o.

Jesteśmy partnerem aplikacji dostawczych oraz taxi w Polsce. Działamy w całym kraju, współpracując m.in. z Glovo, Uber, Uber Eats, Bolt, Bolt Food, FreeNow, Stuart, Deligoo, WoZo, Wolt. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego obecnie mamy największą ilośc kurierów działających w oparciu o aplikacje przewozowe w Polsce.

Wybierz największego partnera i pracuj przyjemnie - z nami to łatwe!

Dostawca UBER EATS

Lublin

Obowiązki

  • Pracuj w Uber Eats - zarabiaj, dostarczając jedzenie.
    Praca prosta i przyjemna. A do tego bezpieczna - nie musisz wozić gotówki, bo klient opłaca każde zamówienie z góry. Ty po prostu jedziesz do restauracji, odbierasz jedzenie i zawozisz je do klienta. Elastyczne godziny pracy i możliwość rozpoczęcia w ciągu 2 dni.

    Zalety pracy w Uber:
    • To Ty decydujesz, ile godzin chcesz pracować, a także wybierasz miejsce i czas.
    • Dostarczać możesz na rowerze, skuterze, autem, a nawet hulajnogą.
    • Sam/a ustalasz ile chcesz zarobić - i tyle czasu poświęcasz tej pracy!

Wymagania

  • Ukończone 18 lat
  • Własny lub pożyczony samochód, skuter, motocykl lub rower (czy nawet hulajnoga)
  • Torba termiczna z logo Uber Eats (wyślemy Ci ją!)
  • Wysoka kultura osobista (uprzejmość wobec klientów i pracowników restauracji)

ILE BĘDĘ PRACOWAĆ?
Ile będziesz chciał/chciała! Dosłownie. W Uber Eats jesteś sam/a sobie szefem. Aplikacja działa od 11:00 do 23:00 w mniejszych miastach, a w większych od 9:00 do 24:00. Ty decydujesz, kiedy poświęcić parę godzin na pracę - czy to codziennie, czy tylko w weekendy, czy wieczorami. Nie ma grafiku ani minimalnej ilości godzin do przepracowania.

Oferujemy

  • Wypłata co tydzień!
  • Wyposażymy Cię w torbę o wartości 180 zł
  • Wysokie wynagrodzenie godzinowe (18-28 zł/h)
  • Elastyczne godziny pracy- nie musisz ustalać grafiku, wystarczy, że włączysz aplikację i zaczniesz rozwozić jedzenie
    - możesz pracować codziennie od 9:00 do 24:00

  • Jeśli w danym tygodniu nie chcesz pracować, robisz sobie przerwę!
  • Start od zaraz
  • Wynagrodzenie od 2000 do 6000 PLN

Administratorem danych osobowych jest:
CITYDRIVE sp. z o.o., 51-411 Wrocław, al. Brucknera 24-26, NIP: 8952208580
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.