Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Dostawca sklepu IQOS i CCC (praca w Xpress delivery)

Dodano: 12.01.2022
Umowa zlecenie
Część etatu
3000 - 4000 zł / miesiąc

Jesteśmy partnerem największych aplikacji przewozowych, działających na polskim rynku, takich jak Uber czy Glovo. Wybierz polecanego partnera dziś i zacznij pracę jutro!

Dostawca sklepu IQOS i CCC (praca w Xpress delivery)

Opole

Obowiązki

▶️ JAK WYGLĄDA PRACA W XPRESS DELIVERY?
Aplikacja Xpress delivery to nowość na polskim rynku, która obsługuje dostawy e-commerce ze sklepów CCC i IQOS. Klient zamawia i opłaca zakupy na stronie danego sklepu, sklep pakuje zamówienie i nakleja etykietę przewozową z kodem QR, a kurier odbiera je, skanuje etykietę i przewozi do klienta.

Wymagania

▶️  CO MUSISZ SPEŁNIĆ?
- być pełnoletni
- mieć swój środek transportu (preferowany samochód)
- mieć smartfona z systemem Android 7 lub wyższym

dodatkowo mile widziane, lecz nie wymagane:
- znajomość języka polskiego
- dyspozycyjność w godzinach porannych

▶️ ILE BĘDZIESZ PRACOWAĆ?
Ile chcesz! Dosłownie. Od kiedy sklepy CCC otworzyły się ponownie, wielu klientów uświadomiło sobie, że potrzebuje zrobić zakupy, ale nie chcą tłoczyć się w sklepach. Zlecenia pojawiają się każdego dnia, zwłaszcza w godzinach porannych/popołudniowych.
Zadaniem kuriera jest odebranie paczki ze sklepu w ciągu 1 godziny od akceptacji w aplikacji. Następnie może od razu jechać do klienta lub skontaktować się z nim w kwestii preferowanej dla obu stron godziny dostawy (ważne, aby nastąpiła ona tego samego dnia).

Oferujemy

▶️ ILE ZAROBISZ?
Za każde zrealizowane zamówienie w Twoim mieście nalicza się aż 20 zł. Dla dobrze realizujących kursy pracowników uruchamiamy dostawę z drugiego sklepu - IQOS - w którym kursy są jeszcze wyżej płatne! Naraz możesz zawieźć maksymalnie 7 paczek, a za każdą z nich zapłacimy Ci osobno.
W podsumowaniu miesięcznym możesz liczyć na kilka tysięcy złotych, zależnie od Twojej dyspozycyjności oraz chęci do pracy.

▶️ JAK WYGLĄDA ROZLICZENIE?
Wynagrodzenie otrzymujesz co 2 tygodnie na swoje konto bankowe.

Pamiętaj też, że na każdym etapie pracy będziemy Cię wspierać jako support na infolinii, mailowo, przez messenger i w naszym biurze stacjonarnym.

Administratorem danych osobowych jest: Udriver sp. z o.o., 02-001 Warszawa, Al. Jerozolimskie 81/7, NIP: 7010896409. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Przysługują Ci następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.