Praca Dostawca, kurier BOLT FOOD 20-30 zł/h (otwarcie w Poznaniu)

Dodano: 11.10.2021
Umowa zlecenie
Część etatu
20 - 35 zł / godzinę
Rekrutacja zdalna

CityDrive sp. z o.o.

Jesteśmy partnerem aplikacji dostawczych oraz taxi w Polsce. Działamy w całym kraju, współpracując m.in. z Glovo, Uber, Uber Eats, Bolt, Bolt Food, FreeNow, Stuart, Deligoo, WoZo, Wolt. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego obecnie mamy największą ilośc kurierów działających w oparciu o aplikacje przewozowe w Polsce.

Wybierz największego partnera i pracuj przyjemnie - z nami to łatwe!

Dostawca, kurier BOLT FOOD 20-30 zł/h (otwarcie w Poznaniu)

Poznań

Obowiązki

  • Pracuj w BOLT FOOD - zarabiaj, dostarczając jedzenie.
  • To praca prosta i przyjemna. A do tego bardzo elastyczna - nie musisz trzymać się żadnego grafiku, po prostu logujesz się do aplikacji jako gotowy kurier i akceptujesz zlecenia - tyle ile chcesz, a gdy się zmęczysz, kończysz pracę.
  • Po odebraniu zlecenia jedziesz do restauracji (lokalizację i trasę zobaczysz w aplikacji), odbierasz jedzenie i zawozisz je do klienta. Czekasz na kolejne zamówienie.
  • Pracę możesz rozpocząć 21.07. - wtedy zaczyna działać Bolt Food w Poznaniu - lub później.

    Zalety pracy w Bolt Food:

  • Sam/a decujesz, ile godzin chcesz pracować, a także sam/a wybierasz swój pojazd, miejsce i czas.
  • Dostarczać możesz na rowerze, skuterze, hulajnogą, autem.
  • Sam/a ustalasz ile chcesz zarobić - i tyle czasu poświęcasz pracy!

Wymagania

  • Ukończone 18 lat,
  • własny lub pożyczony rower, samochód, skuter czy hulajnoga,
  • plecak/torba termiczna - jakakolwiek, aby mieściła zamówienia jedzenia na wynos, jeśli nie masz prześlemy Ci ją za kaucją,
  • wysoka kultura osobista: uprzejmość dla klientów i restauracji
▶️ ILE BĘDZIESZ PRACOWAĆ?Ile będziesz chciał/a! Dosłownie. W Bolt Food jesteś sam/a sobie szefem.
Praca stała, a może dodatkowa? To Ty decydujesz, ile chcesz pracować. Nie musisz nawet ustalać sobie grafiku! Aplikacja działa od rana do wieczora, a Ty możesz pracować o dowolnej porze, np. tylko w weekendy albo też kilka godzin każdego dnia. Nie ma minimalnej ilości godzin do przepracowania. Jeździsz, kiedy chcesz, logując się do aplikacji jako gotowy kurier.

Oferujemy

  • ▶️ ILE MOŻESZ ZAROBIĆ?Widełki zarobkowe w Bolt Food są dość duże, ponieważ zarobek zależy od poświęconego czasu, Twojego tempa i podejścia do zleceń.

    Wynagrodzenie w Bolt Food.
    Składowe stawki bazowej za kurs:
    - Odbiór – +3.50 PLN
    - Dostawa – +3.50 PLN
    - Dystans od restauracji – +1.5 PLN/km
    Na start dodatkowo obowiązują bardzo wysokie bonusy: np. stawka potrójnie lub podwójnie liczona.

    Możesz liczyć na mnożnik rzędu x1.5 do x3.5

    Licząc bazowy zarobek, za kurs wychodzi Ci między 12 a 20 PLN, czyli w rzeczywistości przy bonusie przemnóż to razy wartość mnożnika (np. x1,5 lub x2,5, czyli np. 18-35 PLN/kurs)

    ▶️ KIEDY I JAK CZĘSTO DOSTANIESZ WYPŁATĘ?
    Wynagrodzenie otrzymujesz co tydzień przelewem na swoje konto bankowe.

Administratorem danych osobowych jest:
CITYDRIVE sp. z o.o., 51-411 Wrocław, al. Brucknera 24-26, NIP: 8952208580
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
Poznań
Citydrive Sp. z o.o.