Praca Dostawca DeliGoo

Dodano: 17.10.2021
Umowa zlecenie
3500 - 6500 zł / miesiąc

Jesteśmy Partnerem flotowym największych firm kurierskich, działających na polskim rynku, w tym m.in. Glovo, Uber, Uber Eats. Działamy we wszystkich miastach obsługiwanych przez aplikacje. Wybierz polecanego partnera i zacznij już dziś!

Dostawca DeliGoo

Lublin

Obowiązki

▶️ CZYM JEST DELIGOO?

Deligoo to platforma, która umożliwia sklepom stworzenie oferty dowozu zakupów. Kurierzy dowożą zakupy ze sklepów odzieżowych, drogerii, restauracji czy kiosków. Zaufały nam takie marki jak HEBE, H&M, MANEKIN, FALLA i wiele innych.

▶️ JAK ZACZĄĆ?
Jedyne, czego potrzebujesz, by zacząć, to umowa z nami i pozytywnie odbyta rozmowa z rekruterem DeliGoo. Gwarantujemy terminowe wypłaty, stałą pomoc naszych konsultantów oraz liczne bonusy dla dostawców. Zgłoś się przez przycisk "Aplikuj", a następnie czekaj na kontakt w sprawie startu oraz otrzymania sprzętu do pracy: torby termicznej, saszetek, etui itd.

Wymagania

▶️  CZEGO OCZEKUJEMY?
1. Punktualności i rzetelności.
2. Podstawowej znajomości topografii miasta.
3. Smartphone z dostępem do internetu (Android lub iOS)
4. Dyspozycyjności do pracy, np.:
- Pełnej - w co najmniej pełnym wymiarze etatu, również w weekendy, LUB
- Ograniczonej - w ustalone dni, grafik ustalany na początku miesiąca, LUB
- Weekendowej - piątki, soboty oraz niedziele
6. Pozytywnego nastawienie do kontaktu z klientem i restauratorem :)

Oferujemy

▶️  CO OFERUJEMY?
1. Kompletne szkolenie, które przygotuje Cię do podjęcia pracy w naszym zespole.
2. Wyposażenie optymalizujące czas pracy i wykonywane obowiązki.
3. 18,30 zł/h stawki wynagrodzenia + 0,35 zł/km zwrotu za paliwo + napiwki, średnio 4000 do 5500 miesięcznie dla wykonujących pełen etat.
4. Stabilne warunki zatrudnienia, duży wpływ na wysokość własnego wynagrodzenia i bieżący podgląd na osiągniętą wypłatę.
5. Dużą samodzielność i grafik pracy uwzględniający Twoje preferencje czasowe.

Administratorem danych osobowych jest: UDRIVER Sp. z o.o. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Przysługują Ci następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.