Jeśli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku i wspólnie z nami dalej ekspansywnie zdobywać rynek poprzez swoje działania - to  jesteś  osobą  której  szukamy.

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Doradca w Dziale Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Gdańsk, Lubowidzka 40 (SEAT PLICHTA)

Obowiązki:

Doradca serwisowy  to osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Obowiązkiem pracownika jest omówienie usługi serwisowej oraz poinformowanie klienta o przewidywanych kosztach i czasie usługi. Osoba na tym stanowisku powinna czuwać nad przebiegiem pracy uzgodnionej w zleceniu i sprawdzić, czy prawidłowo zostały wykonane wszystkie przewidziane czynności. Do obowiązków doradcy należy również  wydanie samochodu klientowi po wykonaniu pełnej usługi.

Opis stanowiska:

  • aktywny udział w  budowaniu zasad  funkcjonowania działu  serwisu w  tym doskonalenie  procesów  jakości  obsługi,
  • pełne  zaangażowanie w proces sprzedaży usług serwisowych,
  • nadzór  nad  poprawnością   wykonanych  prac  serwisowych (otwieranie i fakturowanie zleceń, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji)
  • reprezentowanie firmy i  dbanie o jej pozytywny wizerunek.

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista,
  • praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych mile widziana,
  • orientacja na wyniki,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu,
  • prawo  jazdy  kat. B,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • korzystne rabaty
  • wynagrodzenie od 2000zł netto
  • po okresie próbnym możliwość uzyskania premii zadaniowych w każdym miesiącu
  • specjalistyczne szkolenia.

Oferty zawierające CV oraz zgodę na przetwarzanie
danych prosimy przesyłać na mail Aplikuj

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Krzychu

Dlaczego usuwacie prawdziwe negatywne opinie?

każdy ma działalność i umowę o świadczenie usług. Jak zaczynasz masz umowę na zlecenie.

Hanna

@rekrutowanyusunięte posty to te, które naruszają regulamin forum. Rozumiem, że jesteś niezadowolony z pracy w firmie PLICHTA Sp. z o.o. S. k. Czy powiesz jakie masz złe doświadczenia w pracy w firmie? Jaką masz podpisaną umowę z firmą?