Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

(MIEJSCE PRACY Województwo: Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie, Świętokrzyskie)

Doradca techniczno-handlowy HVAC

Radom

Obowiązki

• sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę zgodnie z założonym planem sprzedażowym
• doradztwo techniczne, projektowe i handlowe w zakresie oferowanych urządzeń
• współpraca i utrzymywanie regularnych kontaktów z obecnymi klientami firmy (instalatorzy, projektanci instalacji) i pozyskiwania nowych klientów w tych sektorach
• przygotowywanie ofert handlowych
• pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach
• prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych, technicznych
• wyjazdy służbowe i bezpośrednie spotkania z klientami

Wymagania

• warunek bezwzględny – minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży asortymentu HVAC lub projektowaniu instalacji opartych o pompy ciepła
• wykształcenie wyższe z zakresu HVAC lub instalacji sanitarnych
• umiejętność doboru pomp ciepła
• znajomość lokalnego rynku
• czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
• bardzo dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów
• umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza
• niezbędne narzędzia do pracy
• możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Radom

Lepsza Praca