Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, dostawcy wyposażenia biur oraz magazynów o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisko:

Doradca techniczno handlowy
Szczecin
Dth/09/2017

Obowiązki:

- sprzedaż na terenie województwa zachodniopomorskiego,

- pozyskiwanie nowych Klientów,

- realizacja planów sprzedażowych,

- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku,

- prowadzenie negocjacji handlowych,

- budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania:

- min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,,

- wykształcenie min. średnie,

- dobra znajomość języka angielskiego,

- prawo jazdy kat. B,

- wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- niezbędne narzędzia pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie(podstawa + premia).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: Aplikuj

W tytule wiadomości proszę wpisać numer referencyjny ": Dth/09/2017".

W razie pytań proszę dzwonić pod nr tel. +48 531-641-084, +48 575-769-333, +48(91)852-50-51.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Nie jest to oferta pracy tymczasowej.
11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

kamil

wielkie ukłony w stronę firmy Personal Pilot ! pracuje póki co kilka tygodni ale nie mam zadnych zastrzeżeń. znalezli mi prace w moim zawodzie i jestem bardzo zadowolony. odpisuja zawsze na maila, dzwonia. moge smialo polecic

Adam

Ja jestem zadowolonym klientem i nie mam przeciwwskazań na dalsza współprace z ta firmą

Artur

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należalo zrobili i wywiązali się z tego co obiecali. Jak ktoś się zastanawia czy lepiej samemu się za czymś obejrzeć czy działać przeż agencję to osobiście polecam agencję