Biuro rekrutacyjne PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).
Dla naszego Klienta specjalizującego się w najwyższej jakości zintegrowanych systemach audiowizualnych poszukujemy osoby która dołączy do zespołu ludzi z pasją, ekspertów w zakresie systemów audiowizualnych, nagłośnieniowych oraz transmisji.

Doradca techniczno - handlowy
Poznań

Obowiązki
- kalkulacja wycen dla klienta, wsparcie działu sprzedaży,
- przygotowywanie dokumentacji,
- przygotowywanie konfiguracji sprzętowych,
- koordynacja wdrożeń.

Wymagania
- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- umiejętności technicznych, znajomości programu AutoCad,
- prawa jazdy kat B,
- zamiłowania do nowoczesnych technologii, rozwiązań IT.

Oferujemy
- pracę na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie podstawowe 3000-4000 zł netto oraz premie uznaniowe,
- podstawowe narzędzia pracy, kompleksowe wdrożenie,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w dynamicznej branży.

„Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.
Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej grupaprofesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.

Poznań

Grupa Profesja sp. z o.o.